[ domov ] [ b / # ] [ pol / # ] [ p / # ] [ int / # ] [ x / # ] [ gp / # ] [ kuko ]

/pol/ - Politika

Name
Comment
File
Embed
Password (For file deletion.)

File: 1576777687768.jpg (138.47 KB, 1079x664, opékání špekáčků.jpg)

 No.1424


Wow, jak je možné že byli nejlepší Čeští velikáni tak antisemitičtí?

Žid o sobě praví: Nehleďte na můj chudobný krámek – jinde probírá se má ruka miliony. Držím otěže, jimiž ovládati lze tento svět: dvě ty otěže jsou: zlato a důvtip. Jsem svrchovaným pánem v říši peněz, na zlatých nitkách mých visí mnozí národové a mocní tohoto světa jako loutky, jimiž hráti mohu po své chuti na jevišti dějin; tisíce obratných per dělají pro mne veřejné mínění… – Svatopluk Čech

Židé, když dosáhli svobody, neměli na mysli nic jiného, než jak by se obohatili a všemožně potlačovali náš český národ. – Karolina Světlá

A to jste nečetli Františka Palackého, mrkněte: https://knihy.abz.cz/prodej/co-rekli-nasi-velikani-o-zidech

 No.1425

>>1424
zváž suicidum

 No.1426

Jano, nic proti NS, ale je skutocne nutne aby dalsia doska bola dokurvena tymito kokotinami? Neviem ako vy ostatni, ale mna to uz naozaj nebavi, ze doslova kazda debata v poslednom case sa musi stocit na politiku a nevyziadane "cervenopilukovanie". Pepo, robis zasluznu pracu, ale prosim nechaj tuto dosku tak.

 No.1427

Podľa mňa nech si každý píše, čo chce, ale netreba zakladať furt nové vlákna.

 No.1428

>>1426
>v sekcii /pol/ - Politika sa stazuje ze sa zalozilo vlakno o politike
skutocne musi byt dalsie vlakno dokurvene tvojim otravnym mentoringom co a ako by malo podla teba byt? Nechaj ostatnych ludi tak a staraj sa hlavne o seba. Ak ta to nezaujima tak to necitaj.
Dakujem

 No.1429

>>1428
>mam pravo byt mozgonechaj, nech ma byt

 No.1430

>>1424
Na Slovensku o tom vysla kniha
“ Židia a ich kritické zobrazenie v staršej slovenskej literatúre”
https://www.google.com/amp/s/radicalrevival.wordpress.com/2016/10/23/zidia-a-ich-kriticke-zobrazenie-v-starsej-slovenskej-literature/amp/
Teraz poviem daco oj vej antisemitske, ale zrejme nie je nahoda ze Zidia boli zobrazovani ako bezcharakterni uzernici cross narody/staty v roznych historickych obdobiach na celej planete. Jedine ze by doslo k nejakemu celosvetovemu spiknutiu proti dobrym zidom, ale na konspiracie predsa neverime, vsak?

 No.1431

>>1425
Oy vey shut it down

 No.1432

File: 1576842733273.jpg (134.63 KB, 764x960, 79773943_436635960613917_2….jpg)

>>1424
>jak je možné že byli nejlepší Čeští velikáni tak antisemitičtí?
je to uplne normalne a prirodzene, ze ludia maju hlavne negativny pristup k inym skupinam ludi.
Hlavne, ked sa jedna o zastupcov ineho nabozenstva (alebo nedajboze rasy).
To platilo vzdy. Je to znamy psychologicky jav, ktory je v nas z evolucneho hladiska hlboko zakoreneny. (google in-group bias)

Snad fakt nepovazujes za relevantny argument, ze zopar "ceskych velikanov" malo antisemitisticke nazory.
Rovnako existuju "ceski velikani", ktori antisemitisticke nazory nemali a urcite by sa dalo najst zopar takych, ktori prave naopak, mali naozry anti-rasisticke.

Odkazovat sa na autority je ten najnizsi sposob argumentovania hraniciaci s demagogiou.

 No.1433

>>1426
ja som strasny odporca NS, alt-right a vsetkeho s tym suvisiaceho ale musim sa ho teraz zastat.
Sme na imageboarde a sme v sekcii /pol/. Kde inde, ked nie tu sa o taktychto veciach bude dat porozpravat?

Vacsina podobnych stranok je len bohapusty circle-jerk, kde si pubertalni nackovia navzajom honia ego a utvrdzuju sa vo svojich nazoroch. Tu na b-lokali to ma zatial aspon aku taku uroven a presne o tom by image-boardy mali byt - o slobode slova a diskusiach bez cenzury.

Na druhej strane, je pravda, ze netreba na tuto temu zakladat kazdy den novy thread, hlavne ked tie stare su stale aktivne.

 No.1434

>>1432
Zrovna Palacký, který si přál ať češi žijí pod nadvládou němců je asi špatný příklad in group Biasu. Souhlasím, že je normání že lidé mají negativní přístup k jiným etnikům. To že čeští velikání měli antisemitické názory považuji za přesvědčovací metodu jak tě dostat k tomu, aby sis přečetl jednu z knih, kde se odkrývá struktura židovského ovládání západních institucí abys ochopil, že bias vůči židům není bias kvůli tomu, že jsou jiného náboženství/rasy. Židé provedli spoustu objevů a mnohá odvětví posunuli dál, navíc vypadají skoro stejně jako běloši. To proč je lidé nenávidí není jejich náboženství, to je jen věc, která je spojuje. Nenávidí je protože se snaží opakovaně destabilizovat, podkopad a ovládnout státy, ve kterých žijí.

 No.1436

>>1434
>vypadají skoro stejně jako běloši
možno tí domiešaní, tí čistí vypadajú ako mix arménov a arabov

 No.1442

>>1434
>Židé provedli spoustu objevů a mnohá odvětví posunuli dál, navíc vypadají skoro stejně jako běloši.
Zidia vypadaju ako belosi? Si si isty?

 No.1443

>>1442
Ashkenázští ano.

 No.1445

>>1443
No tak ti ano, lebo ti v sebe takmer nemaju semitske geny, su to doslova bieli, zbieleni, poeuropceni zidia v europe uz takmer asimilovani

 No.1446

>>1445
Bingo, právě jsi pochopil, o kom se v tomhle vlákně celou dobu bavíme.

 No.1447

>>1445
https://en.wikipedia.org/wiki/Ashkenazi_Jews

> A 2006 study found Ashkenazi Jews to be a clear, homogeneous genetic subgroup. Strikingly, regardless of the place of origin, Ashkenazi Jews can be grouped in the same genetic cohort – that is, regardless of whether an Ashkenazi Jew's ancestors came from Poland, Russia, Hungary, Lithuania, or any other place with a historical Jewish population, they belong to the same ethnic group. The research demonstrates the endogamy of the Jewish population in Europe and lends further credence to the idea of Ashkenazi Jews as an ethnic group. Moreover, though intermarriage among Jews of Ashkenazi descent has become increasingly common, many Haredi Jews, particularly members of Hasidic or Hareidi sects, continue to marry exclusively fellow Ashkenazi Jews. This trend keeps Ashkenazi genes prevalent and also helps researchers further study the genes of Ashkenazi Jews with relative ease.

 No.1484

File: 1577499696328.jpg (27.67 KB, 585x385, 5148-16-Schneerson.jpg)

>>1434
>Nenávidí je protože se snaží opakovaně destabilizovat, podkopad a ovládnout státy, ve kterých žijí.
Ak sa toto deje, tak je to samozrejme dobra svinskost.
A nepochybujem o tom, ze aj medzi zidmi sa najde par rasistickych kokotov, co povazuju sami seba a svoje etnikum za nadradenych a pomocou rodinkarstva a rasovo orientovanej korupcie sa snazia o co najvacsi politicky a kulturny vplyv.
kolko zidov je ale realne takych?
Drviva vacsina su uplne normalni ludia, ktori maju svoje male zivotiky a riesia svoje male problemy a ziju uplne neskodnym a tuctovym zivotom ako my vsetci ostatni.

Hadzat tolko nevinnych a neskodnych ludi do jedneho vreca a este k tomu na zaklade takeho arbitrarne zvoleneho atributu, akym je "zidovstvo", … no neviem neviem.
desattisice rokov evolucneho vyvoja mozgovej kapacity a inteligencie sa musia v hrobe obracat, ak toto je uroven, na ktorej v 21.storoci riesime spolocenske problemy.


 No.1489

File: 1577560386122.jpg (132.26 KB, 1368x592, confused.jpg)

>>1484
Konečně jsme se dostali k zajímavějšímu tématu. Rozhodně se nedá zastávat názor, že všichni aškenázští do jednoho chtějí nastolit světovládu, to je absurdní. Nicméně, Při bližším zkoumání jde dojít k tomu, že velké množství lidí na vrchních příčkách v médiích, bankovním sektoru a osazenstev korporací minimálně v západní evropě a USA jsou aškenázští. Je tomu tak proto, že mají vysoké IQ a tak se přirozeně dostávají do vyšších intelektuálních míst. Zde jsou v ideální pozici, aby mohli postupovat ve svých plánech. Tito lidé samozřejmě nemusí nikde rozhlašovat že jdou dělat bílou genocidu. Lidé s takto vysokým průměrným IQ operují na úplně jiném modu myšlení. Nezávisle na sobě jsou schopni dojít ke stejnému závěru a začít se chovat podobně, jelikož, tak jako každá etnická skupina (kromě liberálních bělochů) mají silnou ingroup preferenci a outgroup nenávist. Ta je navíc umocněna starým zákonem, který je jejich tradicí a který jim předává spoustu důležitých rad ohledně subverze rodilého obyvatelstva. Ačkoliv jsem přesvědčen, že k tajným schůzím nějakých lidí ohledně strategie podmanění západu dochází, nejsou podle mě potřeba, jelikož tito lidé jsou spolu schopni komunikovat skrz různé, předem nedomluvené, signály veřejně. Jejich outgroup nenávist je následně přetransformována v akce, které jsou viditelné, jako např. propaganda v médiích, cenzura na internetu, zákony pro přijímání migrantů, indoktrinace dětí ve školách, zákazy zbraní, atd. atd. Podobných věcí si před druhou světovou lidé všijímali a často za to aškenázské kritizovali. To už nyní nelze, stále se však lze dopátrat k tomu kdo tyto akce spustil.

A velké množství z nich jsou aškenázští, nebo jejich prostředníci (a to může být jakýkoliv užitečný idiot). A ačkoliv se nedá říct, že to je každý z nich, ta pravděpodobnost bude u všech relativně vysoká, protože jejich doktriná, jejich in group preference, jejich stejný genetický markup a jejich vysoké IQ jsou relativně nebezpečná kombinace. Přirovnal bych to k černochům. Víš že existuje relativně vysoké množství černochů, kteří jsou chytřejíší než ty, ale jako celek černoši neumí založit a fungovat v civilizaci. Stejně tak víš že existuje vysoké množství aškenázských, kteří ti nechcou ublížit…

 No.1490

>>1489
Na Slovensku je 3000 Askenazov a 4400000 Slovakov
Pocet Slovakov s IQ > 130 co sa povazuje za top IQ je o niekolko radov vyssi ako u Askenazov. Kumulativne vysoke IQ Slovakov radovo prevysuje to zidovske. Museli by postupovat skutocne nadmieru koordinovane a prefikane aby boli schopni nejakeho koncentrovaneho utoku na Slovensko. V Cechach je to podobne.
V Globalnom meritku za najvacsieho zlosyna, sponzora a mastermind toho co si popisal vyssie je povazovany madarsky askenaz Soros, ktory podla mna Zidom momentalne sposobuje viac skody ako osohu.[Return][Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]
[ domov ] [ b / # ] [ pol / # ] [ p / # ] [ int / # ] [ x / # ] [ gp / # ] [ kuko ]