[ domov ] [ b / # ] [ pol / # ] [ p / # ] [ int / # ] [ x / # ] [ gp / # ] [ kuko ]

/b/ - Bordel

Name
Comment
File
Embed
Password (For file deletion.)

File: 1577750869994-0.jpg (234.9 KB, 1920x853, Star-Wars-Ralph-McQuarrie-….jpg)

File: 1577750869994-1.jpg (151.19 KB, 1024x768, Star-Wars-Ralph-McQuarrie-….jpg)

File: 1577750869994-2.jpg (174.89 KB, 1280x631, Star-Wars-Ralph-McQuarrie-….jpg)

 No.3222

co hovorite na star wars?

 No.3223

>>3222
Najradšej mám Impérium vracia úder. Úprimne ma dosť bavili aj Clone Wars. Prequels sú meh, ale aspoň konzistentné. Sequels sú guláš bez vízie.

 No.3224

>>3223
+ Mandalorian je celkom fajn. Odporúčam.

 No.3226

Doslova moj najoblubenejsi Lore. Ale len preto lebo hry. KOTOR 1&2 + Jedi Knight II: JO a Academy je doslova top. Este pridam Tie Fighter. Komiksy som nikdy necital. Ironicky filmy mi pridu najslabsi clanok celeho toho sveta.

 No.3228

>>3223
OT(Originálna trilogia) bola top. Za mňa nech si kto hovorí čo chce, Empire bolo tiež to najlepšie.
Prequelom za mňa pomohlo že ešte keď bolo Star wars čisto pod Lucasfilmom (aka pred tým ako G. Lucas dostal 4mld. dolárov za práva na naň od Disney) tak vytvorili ikonický seriál Clone Wars. 7 sérií badass Obiwana, badass Anakina, badass Generála Grievousa, Asaj Ventress, Ahsoka Tano a všetko čo tam ukázali, dokázalo pre mňa po zapracovaní do deja a kontextu spred epizódy 3, ju vážne oceniť a stala sa len a len vdaka tomu, u mňa #2 najlepším dielom zatiaľ. 1 a 2 body trash, vhodný len na memes. Čo si budeme, boli fakt hrozne cielene na deti ako ja Lucas sám priznal keď vysvteloval ako podstatný je JarJar.
Sequely sú zahorklá časť celej série. 7ka bola vcelku fajn, ak si odmyslíme že Rey je Mary Sue (vševediaca postava čo dokáže všetko bez toho aby bolo vysvetlene prečo a ako sa to naučila, pre účely čo nemajú nič s pointou filmu alebo logikou viz. riadi perfektne Milennium Falcon aj ked nikdy nesedela vo vesmírnej lodi, používa Jedi mind tricks aj keď Jediovia boli podla nej legenda len, vie keď prvý raz drží lightsaber porazoť niekoho kto mal roky treningu v 7štýloch súboja tak aj s používaním Sily, …). Potom tu máme TLJ, nazvať to epizodou 8 by bola urážka čohokolvek. Je to predražený omyl ktorý je tak zlý, že aj v dalšeom diely je všetko z neho brané ako chyba postavami v nom(!). Na chby v nom by trebalo dalšie vlákno. A potom tu máme Epizodu 9, príjemný a nečakane dobrý počin a ukončenie série. Tiež ma svoje chyby, áno, ale je to omnoho lepšie ako ostatné diely DT (Disney trilogie).
Potom sú tu osttane film zo sveta -holiday special = meme special.
Rogue One - najlepšie live action ukázanie čo je Vader zač v súboji. Akcia, napätie, humor, memes, zaujimave postavy.
Solo … well, bol tam Maul na 15sekund, čiže nie až tak zlé v konečnom hodnotení ak to bude mať pokračovanie.

Potom sú tu seriály. Už spomínaný Clone Wars, čo mal taký impact na komunitu že ho Disney MUSEL obnoviť a budúci rok odvysielať poslednú seriu, čo sa nedokončila pri akvizícii práv. #Ahsokalives?
Nasledovali Rebels, čo je trocha slabšie ale stále perfektný seriál kde si Dave Filoni (boh čo stojí za clone wars aj rebels, muž čo dokázal že kovbojský klobuk ide nosiť neironicky a muž čo je bohom kontinuity a pridávania vecí z nekanonických Legends spät do kontinuity) dovolil urobiť toľko hlbokých poznámok, že ovplyvnil filmy a nie filmy seriály. Vrátili sa tam milované postavy z Clone Wars, ukončili dejove linky iných, vysvetlilo mnohé čo dialo a čo ludom begalo myslou, medzi epizodou 3 a 4. #Ahsokalives!
Resistence.. well, 3x im to nemohlo výjsť.
Mandalorian - Kto nevidel, urobil chybu. Memes z neho sú všade a to nie aby ho pošpinili alebo povýšili ako to bolo s prequelmi. Ludia ho musia buď milovať alebo ešte nevidieť. Zas si Dave Filoni dovolil vytiahnut z Legends mnoho vecí, naviazal na ako Clone wars tak aj Rebels. Jedinou jeho chybou je fakt, že ešte niesú daľšie série. Za mňa ide čakať v nej jedna vec - #BobbaLives a #EzraLives. Najma toho druheho by som miloval vidieť v live action.

Ešte sú to komixi a knihy, ale tie čítali fakt len hardcore fans. A aj tam sú lepšie Legends materiály. Ben skywalker, Mara Jade Skywalker, Solo twins, Dark Fleet Thrawn trilogia….

A nesmiem zabudnut hry. KOTOR je mega. KOTOR 2 mega. Komando je skvele. Force Unlished skvela. Battlefront oddychovka ked máš rad gamble. Fallen Order tiež výborný. LEgo hry spomínať nebudem, tie nemaju dej.

 No.3229

>>3228
Tohle vsechno tady napises, ale zapomenes na Jedi Outcast? Takovy hovnoplagat.

 No.3230

>>3229
nielen to. zabudol som aj Jedi Academy. a iste aj dalšie, nehral som všetky a niektore len sledoval ako hrajú iní

 No.3231

>>3228
Nepopularny nazor: The Phantom Menace je najlepsi diel prequelov[Return][Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]
[ domov ] [ b / # ] [ pol / # ] [ p / # ] [ int / # ] [ x / # ] [ gp / # ] [ kuko ]